[x]
01/08/2015

Wieża dla Jerzyka została zainstalowana na rondzie w pobliżu centrum miasta Exeter dzięki determinacji Devon Wildlife Trust, Exeter City Council i RSPB. W tym samym czasie kolejna Wieża przybyła do portu w Belfaście i została zamontowana na terenie nowo otwartego rezerwatu Belfast’s Window on Wildlife (WOW). Doradztwo i pomoc przy realizacjach tych projektów zostały zapewnione przez stowarzyszenia Swift Conservation i Action for Swifts. Konstrukcje są wersją Wieży dla Jerzyków na Warszawskiej Białołęce, z panelami fotowoltaicznymi zasilającymi oświetlenie oraz wabik.

Wieża dla Jerzyka dostępna jest teraz jako gotowy produkt. Konstrukcje wytwarzane są w fabryce pod ścisłym nadzorem a większość części jest montowana przed transportem do miejsca docelowego. Prosimy o bezpośredni kontakt w przypadku chęci uzyskania informacji na temat zamówienia, listów referncyjnych i wycen.

exeter swift tower

/// Wieża dla Jerzyków w Exeter, zdjęcie Emily Stallworthy - Devon Wildlife Trust

Wieża dla Jerzyków w Exeter została zainstalowana jako dominanta na zielonym placu ronda ulicznego. Wieża została zrealizowana w ramach projektu Exeter Wild City (Przyroda w centrum miasta Exeter) dzięki inicjatywie pomiędzy Radą Miasta Exeter i Devon Wildlife Trust, która ma na celu pomagać przyrodzie rozwijać się w mieście i pomagać ludziom połączyć się z naturą w ich najbliższym otoczeniu. Projekt wieży został opracowany w ścisłej współpracy z RSPB (Królewskie Towarszystwo Ochrony Ptaków).

belfast swift tower

/// Wieża dla Jerzyków w Belfaście, zdjęcie RSPB

Wieża dla Jerzyków w Belfaście została postawiona w samym sercu portu Belfast, na terenie rezerwatu Belfast’s Window on Wildlife (WOW), który jest także przystanią dla ptaków z całego świata.

/// dowiedz się więcej na temat Wieży dla Jerzyków